E-posti: sales@acrylchina.com
Telefoni: +86-755-89501177
Võtke meiega ühendust

Telefon: 86-755-89501177

Mobiil: 86-15994777776

Faks: 86-755-89500876

E-post: sales@acrylchina.com

Kodu > Ettevõtte profiil

Ettevõtte profiil


---- Akrüülist Hiina ----


Hästi ja teretulnud! Akrüül Hiina Co., Limited, asutatud 1998, on kõrgtehnoloogia ettevõte, mis on professionaalselt pühendatud kohandatud akrüülist toodete projekteerimise, uurimise, arendamise, tootmise ja turustamisega. Ta asub Põhja-Hiinas asuvas 100-protsendises tütarettevõttes Shenzhen, Mandri-Hiina, Shenzheni Xian Fenglong Industrial Co. Ltd., mis vastutab projekteerimise, tootmise ja Mandri turu eest. Nüüd on Acryl China'il rohkem kui 200 kvalifitseeritud töötajaga ja üle 5000 ruutmeetri kaasaegse tehase piirkonnaga.Acryl China omab kõige laiahaardelisemat tootevalikut ja lõpp-lõpp-lahendusi, mis hõlmavad peaaegu iga akrüüli tootmist, sealhulgas akrüüli trofee, akrüül-foto raami, akrüülpaberi, akrüül-kosmeetikavaade, akrüülist ehete displei, elektrooniliste toodete displei, akrüülist hotelli tarnete, akrüülist paberikandja, akrüüli kontoritarvete tarvikud, akrüülist sigarettide ja veinide väljapanek jne. Ulatuslik teadmised ja paindlikkus nendes valdkondades võimaldavad neil rahuldada globaalsete klientide vajadusi ja aidata neil nende innovatsiooni poole püüdlemisel . Acryl Hiina tasumata tulud näitavad selgelt, et ta on saanud Lõuna-Hiinas juhtiv akrüülitootmise ettevõte.


Acryl Hiina on pühendunud püsima "Kvaliteet on kõigepealt" ideaalne. Ja tal on parim masinavarustus, range kvaliteedijuhtimissüsteem ja väga tugev teadus- ja arendustegevuse meeskond. Siiani on siin sünnitanud üle 1000 erinevat tüüpi tooteid ning iga aastaga kasvab see arv 20%. Kõik meie eelised ja erialad võimaldavad klientidel olla kindlad, ja Acryl China toob rohkem ja paremaid töid tellijatele ja ühiskonnale. Lisaks sellele on Acryl China pühendunud visioonile tasakaalustatud ja jätkusuutlikust arengust sotsiaalsetes, keskkonna- ja majandusarengutes. Ettevõte on kasutusele võtnud innovatsiooni, tehnoloogilist lähenemist ja "lähenevat rohelist" kontseptsiooni toote elutsüklisse. See hõlmab teadus- ja arendustegevust, tootmist, logistikat ja klienditeenindust. Samuti on ettevõte võtnud endale kohustuse maksimeerida energiatõhusust ja vähendada CO2 heitmeid.Ootan, et Acryl China jätkab Hiina arengut isegi ülemaailmse akrüültööstuse arengut. Ettevõte on võtnud endale kohustuse tegeleda väljakutsetega ja juhtida innovatsiooni globaalselt pidevalt muutuvate klientide nõudmistega.
Meie ajalugu ja areng


1998
Acryl China Co., Ltd. Asutati.
1999-2005 Põhiliselt arendada Ameerika turgu.
2006-2009 Külastage Shenzheni (Hiina) rahvusvahelist kingituste ja kodu aeda, Mega Show, Hiina Pekingi rahvusvahelist näitust vastavalt igal aastal.
2009 Uurime ja arendame oma kaubamärgi 8-liikmelise fotoraami ja loome üleriigilise teenindussüsteemi.
2011 Investeeri ja käivitage Shenzhen Media Groupiga High-End'i iseloomulik intervjuu programm "Brand and Wealth".
2012 Nimeks akrüülist sigaretipaki akrüülist valmistamise baasiks ja üleriigiliste sigarettide kaubamärkide kuvariks.
2012-2014

Külastage peaaegu kõiki reklaamlaju ja hotelli toiduväljaandeid kogu kogu maailmas

2014-2016 Aastane toodangu väärtus ületas 10 miljonit dollarit.
2016 Osale GlobalShop 2016 Las Vegasis, USAs ja tegi sõpru paljude Ameerika klientidega. Samal ajal laiendasime oma tehast 5000 ruutmeetrile.
2017 Külastage Saksamaad ja osalege Euroshopi näitusel.
Trade & Markett